Kraj tekmovanja: nogometno igrišče pri vasi Polhovica, 45.84332,15.27396
Vodja tekmovanja: Anica Hribar
Sodnik: Sandi Kmetič. Predstavnik tekmovalcev: Bubi.
Karta: Kronovska hosta, 1:10 000, E: 5m, 2023
Traserji: Jaka Piltaver, Martin in Bojan Jevševar,
Teren: Mešan subpanonski gozd. Gosta mreža poti, ravnina z nekaj plitvimi jarki.
Štart: Prvi štart ob 10:00. Predštart imajo tisti, ki se jim bo mudilo na LJ-maraton.
Od tekmovalnega centra do štarta je 800 m s 30m vzpona. 3-minutni koridor. V zadnji minuti
stojijo ob karti. Od štartne ure do štartne prizme je 50 m.
Udeleženci v netekmovalnih kategorijah Odprta, Začetniki in Otroška nimajo določenega štartnega
časa. Štartajo na štartno kontrolo kadarkoli med 10:00 in 11:00.
Opisi KT bodo na voljo v 1. štartnem koridorju. Natisnjene tudi na karti.
M21E, M35 4,0 150
Startnina: Za naknadne prijave se startnina zviša za 50%, prijava pa je možna samo v primeru prostih mest. Pokličite Bojana na 031 373328.
Merjenje časa: Sport Ident - SI Air+, možnost najema naprstnika 2€
Predviden čas zaključka: najkasneje ob 14:00.
Rezultati: kot ponavadi bodo objavljeni na strani OZS in OO, tekoče rezultate med tekmovanjem
spremljajte na results.si
Dodatna obvestila: V gozdu je več podrtih dreves, ki upočasnijo gibanje. Posamezna podrta drevesa so prikazana na karti z zelenim znakom, ki je enak kot črni znak za ograjo.
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.
Voda bo na voljo v ciljnem prostoru. Vsak tekmovalec naj prinese svojo plastenko oz. kozarec.